Pocztówka z raju / Postcard from paradise

(ENG.below) Dziś na plaży obudziło mnie…moje chrapanie. Słońce, morze, kalmary i ciasto czekoladowe, ruch i odpoczynek. W głowie kołacze mi się myśl: „Zasługujesz na to.“ Nie sądzę. Tak samo jak nie zasługuję na napady psychotyczne, myśli samobójcze i depresję.

Przyglądając się sobie na zdjęciach, widzę puszystą kobietę, roześmianą i rozradowaną. Postanowiłam dziś w ramach akcji „body positive“ („ciałopozytywność“) opublikować moje zdjęcie w stroju kąpielowym. I wiesz co? Za wstydem i spięciem czeka ulga i radość. Są tuż za rogiem.

Today, on the beach, I was woken up by … my won snoring. Sun, sea, calamari and chocolate cake, movement and rest. I think in my head: „You deserve it.” I do not think so. Just as I do not deserve psychotic attacks, suicidal thoughts and depression.

Looking at myself in the pictures, I see a fluffy woman, laughing and overjoyed. I decided today to publish my photo in a swimsuit as part of the „body positive” action. And you know what? Shame and tension make place for relief and joy. They are just around the corner.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.